INFORMACJA  NA TEMAT

Harmonogram kolęd

Dane do kartoteki

Wzór wypełniania kartoteki

W tym roku ze względu na pandemię kolędy nie będą mogły się odbyć w tradycyjny sposób. Biorąc zalecenia Biskupa diecezjalnego i Wiernych od 12   I 2021 kolędy odbywać się będą w następujący sposób. Każdego dnia o 18,30 , w soboty o 10,00 w niedzielę o 15,30  zapraszamy dany rejon kolędowy do kościoła, gdzie kapłani sprawować będą Msze Św. w intencji danego rejonu kolędowego.
            Prosimy o zabranie z sobą buteleczki wody, która w trakcie Mszy Św. będzie poświęcona. Na koniec Mszy Św. udzielone zostanie błogosławieństwo kolędowe i rozesłanie.  Rodziny prosimy o podanie danych dotyczących zmian w rodzinie do kartoteki parafialnej. ( kartki na stoliku przed chrzcielnicą lub  na naszej stronie internetowej )
            Dla każdej rodziny przekażemy  pamiątkowy tekst z  modlitwą, którą odmówimy wracając do domu a gospodarz pokropi dom wodą święconą. Proszę również zadbać o sąsiadów jeśli są schorowani lub w podeszłym wieku.  W kościele wystawiony będzie koszyk by  można złożyć ofiarę kolędową jako dziękczynienie za roczną pracę kapłanów oraz ofiarę na dalsze utrzymanie parafii ,spłatę  zadłużeń i kredytu za elewację świątyni.
            Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Szczegóły kolęd są dostępne na stronie internetowej parafii oraz w ogłoszeniach w kościele . Rodzinom które nie mogą przyjść  w wyznaczony dzien zapraszamy w dogodnych terminach.
Wyrażamy serdeczną wdzięczność wszystkim, którzy pragną wynagrodzić ministrantów  posługę przez złożenie ofiary do puszek z napisem „Ofiara na cele ministranckie”.